Začněte počítat ještě dnes

Dokud jste měli v domácnosti dva příjmy, nebyl žádný problém se splácením drobných úvěrů, které jste sjednali na pořízení nového nábytku a na vybavení domácnosti. Ale tak už to v životě bývá, že je plný změn a nenadálých událostí. Zůstali jste jen s jedním příjmem a váš měsíční rozpočet je už velmi napnutý. Jen s velkými problémy zvládáte zaplatit všechny měsíční závazky a na běžné výdaje rodiny vám zbývá jen velmi malá částka. Takto se přeci nedá dál pohodlně žít! Je na čase to změnit. Myslíte, že z této situace není cesta ven? Omyl! Vždy je možné refinancovat stávající úvěry. A jelikož jsou v současnosti velmi nízké úrokové sazby, nabízí se americká hypotéka bez registru. Oceníte ji, jelikož nabízí stejnou úrokovou sazbu, jako běžné bankovní instituce a přesto byste měli zažádat právě o ni. Klienti ocení velmi výhodný způsob splácení, protože u tohoto produktu si mohou zvolit splatnost až na třicet let. A když si představíte současnou výši vašeho úvěru, jak by vám poklesla měsíční splátka s tak dlouhou dobou splatnosti?

Jistě se obáváte podepsat úvěrovou smlouvu na tolik let dopředu, ale nemusíte. I my jsme si vědomi toho, že během takto dlouhé doby splácení může nastat celá řada změn ve vaší osobní i rodinné situaci. Proto je součástí každé naší nabídky i možnost předčasného splacení. Za předčasné splacení vám nebude účtováno žádné penále, my totiž nejsme banka a snažíme se naším klientům vyjít vstříc za každé situace, jelikož si vážíme jejich důvěry.

A abyste si mohli udělat přesnou představu o tom, jak by vypadal úvěrový produkt pro vaši rodinu, nabízíme vám zpracování nezávazné konkrétní kalkulace. Pokud vyplníte kontaktní formulář, ozveme se vám a půjčku můžete mít vyřízenou už třeba příští týden! Už nečekejte, čekání vás stojí další peníze!