Máte dobré hodinky?

Člověk vlastně nějaké ty hodinky ani moc nepotřebuje. Může se přece řídit podle toho, je-li za okny světlo nebo tma, může se řídit podle jízdního řádu kolem projíždějících vlaků, může svůj zrak dejme tomu pravidelně obracet k nejbližší kostelní věži s nějakými těmi hodinami, ne-li přímo orlojem. A vystačí si.
rolex hodinky
Vystačí si. Tedy pokud je mu jedno, že mu fůra věcí uteče, že toho spoustu nestihne. Že ho nikde nezaměstnají, protože je věru jen málo firem, které nedbají na docházku a na dodržování termínů. A pokud se smíří i s tím, že nejspíše zůstane nadosmrti sám, protože na něj slečny nebudou čekat, až se někdy milostivě uráčí přijít na rande, nebo se pro změnu nebude chtít čekat jemu, když na smluvenou schůzku přijde třeba i o půl dne dřív.
Člověk prostě hodinky nepotřebuje, pokud chce živořit někde na okraji společnosti.
Jinak ale hodinky potřebuje. Nezbytně. Nemůže bez nich v dnešní společnosti prakticky existovat.
A nejednou takový jedinec nejen potřebuje hodinky, ale musí mít nezbytně i něco lepšího z tohoto sortimentu. Protože jistě uznáte sami, že zapůsobí notně nedůvěryhodně každý miliardář, mající na ruce stařičké hodinky s poškrábaným sklíčkem a popraskaným koženým řemínkem. Takový jedinec vzbuzuje podezření stejně jako jeho pravý opak, nějaký ten bezprizorný zanedbaný bezdomovec, mající na ruce pro změnu něco jako hodinky značky Certina.
pánské hodinky
Neříkejte, že nevíte, co to Certina je! Neříkejte, že vám to připadá podezřelé, protože to nápadně připomíná nějakou čertovinu!
Tak tomu vůbec není. Hodinky Certina jsou více než kvalitním švýcarským výrobkem, na který je za všech okolností spoleh.
Jistě, nejedná se v případě zrovna o lacinou záležitost, v cenovém srovnání tyto strojky neobstojí v konkurenci například s výrobky čínskými. Jenže cena není v žádném případě všechno. Tady jde skutečně o hodinky určené pro ty, kdo jsou nazýváni „lepší lidé“.
Můžete si tu zvolit pochopitelně nejeden z mnoha nabízených kousků. Nabídka vás dokáže uspokojit, ať už preferujete něco jednoduššího nebo naopak pokročilejšího. Každopádně totiž jde o předmět pohledný za všech okolností, který klidně snese i tvrdší zacházení včetně polití či potopení do vody a který přesto vydrží navěky. Přímo na věčné časy a nikdy jinak.