Tolerance v každém ohledu

Pro podnikatele, kterému banka zamítla finanční pomoc, je určen jeden zajímavý nebankovní produkt, který toleruje jak nízké daňové přiznání, tak i záznamy v registrech dlužníků. Nebankovní poskytovatelé úvěrů přicházejí s možností využití hypotéky bez registru.
– Ačkoliv se podle názvu může zdát, že zmíněné registry dlužníků nebudou vůbec nikoho zajímat, opak je pravdou.
– Z tohoto názvu má spíše vyplývat to, že je možná tolerance i závažnějších restů z minulosti.
ruce před kufrem
Pokud s tímto problémem půjdete do banky, pak se svou žádostí o jakoukoliv půjčku či hypotéku neuspějete.Pro ni jste prostě nebonitním klientem a tím veškeré jednání končí. Banky jednají podle zavedených pravidel. Nebankovní poskytovatelé mají podmínky nastavené tak, že posuzují každého budoucího klienta naprosto individuálně. Běžně se stává, že právě posouzení závažnosti záznamů v registrech vede ke snížení úrokové sazby pro žadatele.
o Standardně by mu byl určen úrok od šesti procent.
o Shledá-li poskytovatel, že jsou záznamy skutečně jen nevýznamného charakteru, může nabídnout i tříprocentní úrok.
blondýna s vějířem bankovek

Každý se může dostat z finanční krize

Hypotéka bez registru je tedy nastavena přesně podle potřeb a možností každého klienta. Jde přeci o to, aby se nejen okamžitě dostal ze své složité finanční situace, ale také aby byl schopen do budoucna splácet a nedostal se za nějaký čas opět do stejné situace.
· Ale ani žadatel, kterému už hrozí předlužení, není opomenut a lze mu pomoci.
Tato pomoc spočívá ve vyplacení úvěrů anebo konsolidaci předchozích půjček. Pokud je vaše situace natolik kritická, že už každým dnem očekáváte exekutora, pak není problém z poskytnutého úvěru tuto nepříjemnost vyplatit.
o Díky všem těmto opatřením získáte opět kontrolu nad svými financemi.
o Pro ty, kteří skutečně spěchají, je možné vyřídit úvěr už do jednoho dne.