Filmová inspirace pro ženy

Ďábel nosí Pradu
Drama/komedie. Délka: jedna hodina a padesát minut. Rok: 2006. Mladá žena se stane asistentkou šéfredaktorky. Postupně se její postava vyvíjí a učí se v práci být dobrou asistentkou. Ovlivní to i její osobní život s jejím přítelem, se kterým se na krátkou dobu rozejde.
prázdná páska

Bez kalhot
Tento film je pro ženské pohlaví přímo určený. Jedná se o drama/komedii z roku 2012. Hraje zde 5 mužů, kteří utvoří skupinu. Živí se jako striptéři.

Bez kalhot XXL
Pokračování prvního filmu. Film z roku 2015. Tato skupina chce ukončit svou kariéru posledním vystoupením. Chystají dechberoucí představení.

S láskou Rosie
Komedie/romantika 2014. Dívka (Rosie) a chlapec (Alex) se znají už od mala a v pubertě Alex odjede pryč. V životě se vždy na krátkou chvíli sejdou a povyprávějí si co se jim přihodilo a jak to mají nyní se životem. Jsou to nejlepší přátelé, ale zároveň k sobě něco cítí. Jak to nakonec dopadne?

Sex ve městě
Komedie/drama/romantika 2008. Čtyři kamarádky, kde každá má svého muže a svůj život. Film je pokračováním po seriálu. Stále se spolu schází a probírají jejich životy.

Deník Bridget Jones
Komedie/romantika 2001. Baculatější žena, která chce najít opravdový vztah a zhubnout. Vede si deník. Zamiluje se do svého šéfa, se kterým se ocitne v posteli, ale časem zjistí, že z jeho strany je to jen „úlet“. Později se zamiluje do muže, který podle ní byl nudný a divný.
ovladač k tv
Duch
Drama/romantika/thriller/fantasy 1990. Mladému páru se stane neštěstí. Dívčina přítele zastřelí a on umírá. Muže poté vidí pouze věštkyně, nikdo jiný ho nevidí, protože je duch. Věštkyně tedy začne za dívkou docházet, ale ta si myslí, že věštkyně je blázen. Později se ukáže, že to tak není. Ve filmu je detektivní zápletka.

Láska nebeská
Komedie/drama/romantika 2003. Ve filmu je více lidí, které nic nespojuje. Film spojuje jedno a to je láska. Ukazuje, že láska všude způsobuje chaos. Můžete zde vidět příběhy lidí, které láska potká a co to udělá s jejich životy. Jedná se o předvánoční film z Londýna.