Hop hop hop

Asi nenachází viďte? Nu, nevadí, alespoň je vidět, že toto se nějak na delší dobu plánovat nedá. Nejlepší je skákat tehdy, když to děti, nebo kohokoli jiného napadne. Prostě spontánně. To je ten nejlepší zážitek a sotva najdeme lepší. A není třeba jezdit pro něj čert ví jak daleko. Dnes už totiž můžeme mít trampolínu hned u domku na zahradě.

Pravda, děti z paneláků budou opět ošizeny, či ochuzeny, protože skákat na trampolíně v obýváku by možná sice šlo, ale bylo by při tom spousta úrazů. Takže si panelákové dítě musí najít venku prostranství, kde by rodič neb jeho zákonný zástupce postavil toto “nářadí” někde venku a bylo by.

Je totiž fakt, že na trampolínu moc místa nepotřebujete. Prakticky tolik, co dělá její průměr. Kolem pěti metrů čtverečních naprosto stačí, nemáte-li ovšem trampolínu větší.

trampolína

A kolik taková legrace stojí? Inu, záleží na velikosti a kvalitě materiálů. Zde rozhodně nedoporučuji šetřit. Jde o bezpečnost vašich dětí a potažmo i tu vaši. Takže si raději klidně připlaťte. Cena se bude pohybovat především podle velikosti. Ty menší budou stát od tisícovky nahoru a za každý další metr se bude připlácet. Je ovšem třeba také počítat peníze za síť a možné schůdky, či malý žebříček. Síť počítejte zcela určitě, je to důležitý ochranný prvek, který brání, aby se skákající ocitl mimo dopadiště a tím by mohlo dojít ke zranění. Schůdky důležité nejsou děti si poradí i bez nich, ale ochrannou síť mít musíte. Na tu prostě myslete především. Ostatně, většina trampolín se již prodává zároveň s nimi právě kvůli bezpečnosti.

dopad

Další výdaje prakticky nejsou, pokud nemíníte zaplatit firmu, aby vám upravila terén, což zajisté asi ne. Ten není třeba betonovat, ani kachlíkovat, optimální je tráva a hlína.

Nejlevnější trampolíny nakoupíte zde. Na tomto odkaze dostanete požadovanou kvalitu, ale též láci. Žádné přehnané ceny zde nejsou. Schválně se podívejte a hned také objednejte.