Převezte vše, co je potřeba

Čeká vás v následujících týdnech stěhování nebo například převážení stavebních materiálů? Je na čase, abyste začali přemýšlet nad tím, jak vše co nejefektivněji převezete. Máte na výběr z několika možností, avšak nejvíce efektivní, a i cenově a časově nejvýhodnější bude pronájem dodávky. Tato možnost je cenově dostupná a otevřená naprosto každému, kdo má zájem o toho velmi nápomocné vozidlo, do kterého se vejde téměř úplně vše, od nábytku, přes stavební bloky až po koberce či velké elektrospotřebiče.
dodávka na pobřeží

Férové podmínky

Půjčovna dodávek na Praze 5 vám může poskytnout na libovolně dlouhou dobu kvalitní dodávky francouzské výroby, které se mohou pochlubit špičkovým technickým stavem. Můžete si být jistí, že vozidlo, které si zde pronajmete, bude zcela v pořádku a že se na něm neprojeví žádná závada. Všechny vozy totiž pravidelně prochází servisem, kdy se všechny potenciální rizika zavčasu objeví a hlavně eliminují.
půjčovna dodávek
Co všechno je vlastně v ceně pronájmu? S čím můžete počítat, pokud svou důvěru vložíte právě do půjčovny dodávek působící v Praze 5?

Neomezené kilometry – jezděte kamkoliv chcete, je úplně jedno, jestli ujedete dvacet kilometrů anebo budete intenzivně jezdit celý víkend a projezdíte stovky kilometrů. Nikdo vás nebude limitovat, tím si buďte jistí.
Na libovolný počet dní – potřebujete půjčit vozidlo na jedno odpoledne nebo na celý víkend? Vždy záleží na domluvě, samozřejmě delší doba výpůjčky je doprovázena zajímavou slevou, takže se to opravdu vyplatí.
Dálniční známka – proč ztrácet čas na rozkopaných silnicích, kdy si můžete užívat pohodlnou jízdu po dálnicích, a to jak v České republice, tak na Slovensku?
Asistenční služba – kdyby nastala jakákoliv krizová situace a vy potřebovali poradit, jak jednat, tak můžete využít asistenční službu, která vás rozhodně nenechá ve štychu.