Ne všichni lidé mají na to, aby si koupili či postavili horský palác

Je to hrozné zjištění, my víme, ale opravdu ne všichni si dokážeme ze svých vlastních peněz vybudovat nějaké horské nebo venkovní sídlo, kde bychom jezdili jen tak na prázdniny či na léto. Je to skutečně něco nepředstavitelného, hlavně například pro obyvatele jiných států, kde je tohle skoro záležitost běžného dne. A ne, staré maličké chatky, kde ani neteče teplá voda, se do tohoto výčtu nepočítají. Mít dneska chatu je něco, co se cení. Můžete totiž takovou chatu přes rok pronajímat a vždycky, ať je léto nebo zima, se někdo najde, kdo se tam rád ubytuje. Hlavně, pokud máte takovou chatu někde na venkově či u zajímavých míst. Kdo by se nechtěl ponořit na chvíli do života někde úplně jinde?
stan na autě.png

Někdy je řešení levnější než stavět si to sám

Pokud si myslíte, že postavit chatu je něco lehkého, určitě jste ještě nic takového nedělali – stojí to peníze, je to drahé, aby to bylo dobře postavené, musíte vysolit ještě více peněz. Pozemky jsou dneska extra drahé. No není to úplně to nejlepší. Proto je možná naprosto brilantní řešení . Mobilní domy jsou čím dál více populární, protože jsou za a) mobilní a za b) skýtají veškerý luxus domova, jak se říká, na kolečkách. Najdete tam všechno, většinou si i můžete postavit váš byt z nejrůznějších modulů a částí, dát tam přesně to, co chcete. A jakmile vás to přestane bavit, není nic jednoduššího, než se přesunout anebo prodat – a o chytrá řešení byl vždycky zájem. Samozřejmě tak obejdete spoustu zákonných obstrukcí a nemusíte ani tak běhat po úřadech, jako když se rozhodnete, že si dům postavíte na pevno.
skleněný lustr.jpg

Řešení je to hlavně levnější

Nezaplatíte tolik, kolik byste jinak dali za údržbu a stavbu takového domku či chaty. A největší výhoda je to, že se dá vyřešit místo, kam takový domek dáte, i bez toho, aniž byste pozemek odkupovali.