Jedním slovem úvěry, co takhle trochu důvěry?

Sháníte peníze? Poddáváte se remíze? Ještě se nevzdávejte, v hledání nepřestávejte, vždyť jste teprve na něco narazili a konečně se u něčeho zajímavého zastavili. To bude jistě ono, křičí, Bono. Konečně půjčka vašich snů? Na mysli už neklesnu. Tak honem ať to nepropásnu!

I takovým příběhem může začínat myšlenka na půjčku. Zřejmě u každého z nás to začíná stejně, prostě potřebujeme peníze. Na co, to už bývá v podstatě jedno. Proto se nebankovní hypotéky snaží vyjít všem klientům vstříc a nežádají po nich doklady ani podklady, na co peníze potřebují. Jakmile máte peníze z úvěru v ruce, můžete s nimi naložit podle libosti, tedy s nimi zaplatit cokoliv, co potřebujete. Jak snadné a jednouché viďte? Dokládání faktur, v žádném případě, ani tohle nemusíte dělat. Co tedy vlastně potřebujeme k vyřízení?

dům západ slunc

Začneme hezky od začátku. V případě hypotéky se totiž samozřejmě ručí nemovitostí, proto musíte nějakou ručit. Získat můžete až 70% její hodnoty, což je poměrně vysoká částka. V dnešní době už bohužel žádné 100% hypotéka neexistuje, stejně jako hypotéka bez registru, protože ty se taktéž musí vždy prověřovat, je to dáno legislativou, aby se klienti ochránili. Pokud totiž máte mnoho záznamů, půjček a exekucí, neznamená to, že nemůžete získat další, jen musíte prokázat, že máte na splácení. Samozřejmě že v bance byste už žádnou půjčku nedostali, ale u nebankovní společnosti máte pořád šanci, pokud máte na splácení, navíc vám pomůžeme například s konsolidací půjček, čili s jejich sloučením do jedné – bývá to výhodnější a budete splácet méně a platit méně poplatků v tom je ta výhra.

mladí lidé kreditka

A pomůžeme i s dalšími potížemi, nastavíme dobu splácení tak, aby vám maximálně vyhovovala, například až na 30 let a zajistíme nízkou úrokovou sazbu. Snažíme se poskytnout klientům maximální péči v té nejvyšší možné míře. Snažíme se lidem pomoci a nechceme, aby se dostávali do zbytečných dalších dluhových pastí.

Vše se dá vyřídit online, stačí k tomu doložit pár pokladů a peníze můžete mít zanedlouho na svém vlastním účtu a naložit s nimi podle libosti. Vyplatit exekuce, dluhy, zvolit konsolidaci s naší pomocí, nebo si například koupit nové auto nebo začít rekonstruovat dům.