Hubnutí není hladovění

Kdo z nás by nechtěl být štíhlý, vypadat hezky, a hlavně být zdravý? Krásná postava je pravděpodobně snem každého z nás, a je jedno zda jde o ženu či o muže. Líbit se chceme všichni, a pokud je součástí i zdraví, asi neodmítne nikdo. Jenže ne každému byla nadělena krásná postava, a většina z nás si ji musí doslova vydřít. Mnoho lidí si slibovalo, že začnou hubnout po Novém roce. Patříte mezi ně i vy? Pokud jste nezačali, už máte nejvyšší čas. Hitem poslední doby je tzv. bílkovinová dieta. Pokud už jste vyzkoušeli všechny možné “diety” a samozřejmě bez úspěchu, je čas zkusit něco, co opravdu funguje.

fitness tělo

Jak díky ní zhubnout bez jojo efektu?
Je důležité pochopit, že neexistuje nic jako jednorázová dieta, díky které zhubnete, a potom budete jíst jako dřív nezdravé věci. Je logické, že při takovém postupu přiberete zpět a ještě něco navíc. Základem úspěchu je jíst zdravěji už pořád, a z občasného poručení jídelníčku se nehroutit. I když budete jíst zdravě, můžete si občas dát kousek něčeho sladkého. U tohoto druhu stravování jde o to vyřadit ze svého jídelníčku co největší množství cukrů, hlavně těch jednoduchých, které tělo nic nedají, a díky kterému přibíráme tuk. Podstatou je příjem vysokého množství proteinů v jakékoliv podobě. Bílkoviny jsou stavebním prvkem svalstva, jsou velmi důležité pro náš organismus a díky jejich nadbytku a nedostatku cukru začne tělo spalovat právě tuky, které na svém těle nechceme.

keto scrabble

Protein a zase protein
Protein musíme tělu dávat denně, a zejména pokud cvičíte. Keto dieta je nízkosacharidové stravování, kde doplňujete proteiny i ve formě prášku. Ten je velmi oblíbený, protože proteinový koktejl z prášku si můžete připravit doma, ve škole, v práci, i v posilovně. Proteinový prášek je navíc vhodný i do přípravy dalších jídel, jako jsou velmi oblíbené palačinky, lívance, a dá se dokonce používat do koláčů, pečiva a dalších pokrmů. Ani při hubnutí nemusíte jíst jen kuře a zeleninu, to už dávno neplatí. Investujte do sebe a kupte si kvalitní proteiny, které vám pomůžou získat postavu svých snů.