2PACK – Sáčky

Chtěla bych vám něco poukázat a napsat. A to jsou ZIP sáčky 250x350mm 40my 2pack. Když jsem tuhle stránku objevila, tak jsem si řekla, že to je to, co hledám. Protože je super, že na jejich stránce objevíte skoro vše, co se týče,,plastu‘‘

  • Obálky
  • Sáčky na pytle
  • Folie
  • Lepící pásky

A co je ještě na tom nejvíce úžasné, že si u nich můžete pořídit i kartonové krabice.

plast

ZIP sáčky 250x350MM 40MY je super na nějaké šperky, když někomu posíláte poštou, ale na co dalšího se hodí?

– na kostky (hračky)

– peníze

– šperky

– a takové menší drobnosti…

A abych nepsala jenom o produktech, tak vám povím i něco o firmě.

Firma 2PACK je skvělá v tom, že napomůže se svými produkty velkým firmám či menším podnikům anebo i normálním lidem v domácnosti. Mají tam skoro vše, převážně fólie a krabice na zasílání nějakých zásilek apod. A největší bonus téhle firmy je, že pokud máte svůj požadavek a nevidíte tam co byste chtěli, tak můžete firmu kontaktovat a vyhoví vám.

ruka

Je skvělé, že jsou některé firmy a snaží se pomoc i jiným fabrikám a za rozumnou cenu, protože na jiných obchodních trzích by vás to mohlo vyjít dráž. A od toho tu jsem, abych vám právě ukázala tuhle úžasnou stránku se širokým obsahem a výběrem. Od obálky až po krabice. Od folií k pytlíkům.

Mají tam doopravdy cokoliv! Můžete si určit tloušťku sáčku či nějaký potisk na zakázku, akorát byste si tedy museli počkat, protože výroba na zakázku je velice náročná a nějakou dobu trvá, protože to není na skladě, když je to přímo vaše zakázka a přání. Ale, když byste si objednali to, co mají na e-shopu, tak vám zaručuji, že dávají do toho veškerou sílu a hned zásilku odesílají! Kdybyste se se chtěli podívat na jejich stránku, tak se jmenuje a prohlédněte si to a třeba udělejte rovnou i objednávku, a to nejen pro sebe, ale třeba jako dárek někomu, kteří podnikají anebo rodině. Obálka se doma nikdy neztratí.