Největší textilní galanterie.

Odchod do důchodu. Ne každá z nás ho nese dobře. Některá už se těší, že si odpočine, konečně zpomalí životní tempo, pospí si, uvaří něco dobrého, ale jiné by chodily ještě rády do práce, jenže co naplat, bylo jim od vedení nastíněno, že je třeba uvolnit místo mladším a opravdu odejít. Je to sice smutné, po tolika letech obětavé práce, ale nedá se nic dělat. Byla jste to třeba vy, koho tato situace potkala. Tak ráda byste ještě nějaký ten rok byla v kolektivu, ale je už i váš čas na odchod a nebudete tedy stát v cestě mládí a vypravíte se do penze za svým manželem.

galanterie

Ne, že byste z toho byla nadšená, to opravdu ne, z manžela se postupem času vyklubal dost škarohlíd, všechno komentuje, rýpe do vás, prostě vám bylo lépe v té práci.

A co nyní doma? To bude asi hrozné. Ba ne. Zavzpomínejte, co vás dříve bavilo, co vás těšilo a šlo vám, co bylo koníčkem, na který nezbývalo moc času. Šití? Ale to je skvělé. Doma se šití už moc žen nevěnuje, koupí raději nějaký rychle spíchnutý hadřík, nebo nakupují ve značkových obchodech. Ale to pro vás nic neznamená, nechte si opět seřídit svůj šicí stroj a popřemýšlejte, co by vás nejvíce bavilo vytvářet.

lacláče

Můžete třeba domov vylepšit novým závěsem, ušít vnoučatům nějaký zajímavý kousek na sebe, ale nejlepší bude otevřít internet a hledat inspiraci tam. Vidíte, už vás zaujaly šité ruční tašky, moc se vám líbí, jednu si určitě chcete také ušít. Rovnou zavítejte do internetové galanterie, kde nakoupíte najednou všechno potřebné pro svoji tvorbu. Ano, dnes je to opravdu tak jednoduché, už nemusíte do žádného kamenného krámu, uděláte jen objednávku a všechno přijede za vámi. A že máte z čeho vybírat. Jehly, nitě, látky, knoflíky, různé spony, třeba spony laclové, prostě na co jen pomyslíte, to všechno zde najdete.

A šicí stroj už spokojeně vrní. Manžel také, však každý den teplý oběd udělá s chlapem divy. Tak vidíte a vám se bude nakonec v penzi líbit.