Ano, tažné využijte naplno

Tak jako s pravidelností měsíčních splátek si vaše žena může přivodit pěknou modřinu a přitom na vás ještě spustí sprchu ne příliš pěkných slov, stane se tak i kdykoliv při skládání bagáže do kufru vašeho vozu. A co si tu modřinu můžete přivodit? O kouli.
To poté můžete slýchávat věty o tom, k čemu a na co to tažné zařízení vůbec je, když jej nepoužíváte. Vám se to zrovna moc nehodí, jelikož možná visíte na střeše automobilu, abyste co nejlépe upevnili vaše dvě jízdní kola. Marně se můžete ženě snažit vysvětlit, že po upevnění kol naskládáte veškerou bagáž sám.
výlet na kole
Je velmi pravděpodobné, že vám na to odpoví, že kdyby nepomáhala, budete odjíždět až za několik hodin, protože vám připevnění dvou hloupých kol trvá doslova věčnost.
Jedná se o klasickou manželskou hádku, ve vypjatých situacích, jako je příprava na cestu před dovolenou.
Hádat se ale přeci nemusíte. Můžete to zkusit i jinak. Váš odjezd na dovolenou by mohl probíhat i v klidu a naprosté pohodě. Pokud nevěříte, pak byste rozhodně měli. Pokud nebudete mít nosič kol na tažné zařízení, pak se asi budete hádat vždy. Ale s ním? Už nikdy .
V klidu můžete vzít bagáž a uložit ji do kufru auta. Poté vezmete vaše dvě jízdní kola a připevníte je jedno po druhém na nosič kol na tažné zařízení.
Když budete chtít svou milou trošku potrápit, sedněte si provokativně za volat a dělejte nervózního, že ji to hrozně trvá. Vy totiž budete připraven k samotnému odjezdu už dávno. Pokud ale nechcete vyvolávat ani malou hádku, dejte si před odjezdem ještě kávu a počkejte, až se vaše přítelkyně nebo manželka připraví.
retro věci
Není pohodlnější vše řešit s klidem? Co můžete získat s nosičem kol na tažné zařízení je snad již jasné všem. Můžeme mezi to zařadit například nulový stres před odjezdem, přirozenou barvu nohou vaší manželky, ušetření času při upevňování nosiče a mnohé další. Začněte využívat tažné zařízení efektivně a hlavně často. Uvidíte, že nebudete litovat.