Aneb jak si udělat svoji mobilní aplikaci nebo webové stránky!

Aneb jak si udělat svoji mobilní aplikaci nebo webové stránky!

Kdo jsem?

Tak rád se Vám představím! Jmenuji se Michal Střelec a jsem softwarový inženýr na volné noze. Mám zkušenosti kromě vývojářství,tak kolem informačních systémů a webových aplikací. Jestli budete mít zájem, tak dole bude odkaz, kde Vás navedou na moje webové stránky a rád s Vámi proberu Váš projekt nebo popřípadě se můžeme domluvit na spolupráci nebo probrat Váš nějaký dotaz k službě.

Jak si představit programování? Nějak takhle!

Moje služby

Už nežijeme v době, kdy dinosaury potkáte za barákem nebo kdy Karel IV. říká svůj projev před českým národem. Tady nejsme z důvodu, abych Vás tady učil dějepis, ale jsme tady kvůli technologickému pokroku a to jsou mobilní aplikace na míru, webové stránky i různé softwary. Mobilní aplikace najdete všude kolem nás, jak v reklamách, když platíte účty, tak právě otevíráte internetové bankovnictví, což je právě aplikace, která má mnoho funkcí. Když dáte svému dítěti telefon, tak si buď stáhne nějakou hru, sociální síť či něco podobného, ale princip je jistý. Aplikace se dneska používají běžně.

V technice nebo v tomto oboru nejsou jenom aplikace, ale jsou tady softwary, což aplikace potřebují také. Kam se podíváte, tak každý obor potřebuje svůj program nebo software. Například účetní potřebuje program, kde budou zadávat své předkontace, učitel ve škole potřebuje program, aby mohl evidovat své žáky nebo pouhý podnikatel, který podniká jako hospodský a potřebuje program na evidenci tržby. Každý potřebuje něco, ale proto tady jsme! My jsme služba, která podniká už 13 let v tomto oboru. Realizovali jsme přes 30 projektů jako například e-commerce, dolování dat z internetu a mnoho webových stránek. V dnešní době jedou e-shopy, ale většina lidí neví, že takový e-shop není jednoduchý. Internet bývá přehlcován a taky zatěžován, ale to já umím zařídit! Takové problémy jsou už snadnou vyřešenou chybou, kterou zvládnu opravit nebo přizpůsobit pro vrstvu lidí. E-shop stojí hodně úsilí, ale od toho jsem tady já! A proto, abychom Vám ulehčil práci a práci jste nechali na mně!

Mám fungující informační systémy a webové aplikace! Vyvíjím aplikace na zakázku od webových aplikací až po komplexní řešení včetně provozu a podpory. Za svým jménem držím kvalitu a důslednost. Svoji práci eliminují chyby ve softwarech a snažím se odstraňovat chyby, který ovlivňují tento obor ve kterém já pracují už nějakou dobu a snažím se vybírat nejlepší rozhodnutí pro Vás.

Jak vypadá obor softwarové inženýrství? Mnoho čísel, že?

Značná otázka. Kolik to bude stát?

ze začátku, tak to bude individuálně, protože každý zákazník má jiné priority a jiné požadavky. Tak ceny budou dělení do mnoho kategorií, ale můžu Vás ujistit, že za moji práci bude lhostejná a budu Vám garantovat fixní cenu za dílo, které se bude přizpůsobovat Vašim požadavkům. Pro lepší představu Vás budu kontaktovat na úvodním pohovoru osobně, kdo z Vás bude chtít je tu také možnost on-line pohovoru nebo telefonicky.

Moje zkušenosti

Mám vystudovaný obor softwarové inženýrství na Fakultě elektrotechnické ČVUT a od roku 2008 pracuji na volné noze a věnují se informačních systémů a webových aplikací. Jak jsem psal, tak jsem pracoval na řadu úspěšných projektech a mám bohaté zkušenosti s vývojem rozsáhlých ERP a CRM systémů, vyvíjím a tvořím webové stránky. Můj software používají i další významné firmy jako například PRAGUE BOATS, Pražská paroplavební společnost, SEOlight, Gama Logistics, ENGINN EFFECT a mohl bych jmenovat další, ale od toho tu nejsme. zaručuji Vám, že moje služby pokrývá nejlepší dovednosti a zkušenosti, které mám.